Kategorie      
Úvod Hubnoucí pobyt v Dubaji

Hubnoucí pobyt v Dubaji

Pojeď s námi na 10 dní do Dubaje a my tě naučíme, jak začít s proteinovou dietou, jak si dělat sama  dobrá a chutná jídla a přitom hubnout bez jojo efektu. Proteinová dieta má své výhody a tou nespornou je i to, že obsahuje dost sladkých jídel / moučníků, dezertů , kterými můžeš uspokojit  své chutě na sladké a to přeci není k zahození.
Budeme nejen zdravěji jíst a cvičit, ale také poznávat Dubaj a jezdit na výlety.


Čeká tě 10 dní plných zážitků, výletů a psychické pohody, která ti změní pohled na tvůj svět a otevře ti dveře k pozitivnější budoucnosti, kdy se budeš cítit mnohem lépe. Věnovat se ti bude náš tým, který ti pomůže nejen s individuálním přístupem / konzultace, cvičení na míru/, ale hlavně celkovou pozitivní atmosférou a skutečnými příběhy. Naučíš se připravovat si jídlo tak, aby ti chutnalo.


Nezapomeň že žena, která je sama se sebou spokojená je šťastná a šťastní lidé budou i kolem ní. Negativní energie, pocit,  kdy se cítíš nespokojená,  přitahuje opět jen negativní relace a s tím je na čase skoncovat!


Princip proteinové diety spočívá především v tom, aby organismus hubnul přednostně na úkor zásobního tuku a nechal na pokoji bílkoviny z vlastní svalové tkáně jako metabolicky bližší zdroj zásobní energie.  Hlavním znakem proteinové diety je velmi omezený přísun sacharidů a vyšší přísun bílkovin. Pokud je proteinová dieta dodržována správně, cca za několik dní nastává tzv. ketóza, tedy specifická fáze spalování tuků.
V našeho hubnoucího pobytu je jeden výlet do pouště - safari s programem. Další výlety bude možné domluvit individuálně podle vašeho zájmu.


Naše výlety:


 

Další možné  aktivity:


Vodní parky, projížďka jachtou, Emotion zábavní park, Legoland, plavání s delfíny, La perle show, lyžování, tropický prales, vyhlídkový let helikoptérou na Dubají, seskok padákem, zip line dráha nejdelší na světě, vodní skůtry, projížďka ve Ferrari či Lamborghini, rybaření, Flyboarding, vodní autobus. let horkovzdušným balonem, 

 

 

Cvičení

 

Každý den Vás bude čekat cvičení s lektorkou - v bazénu, na pláži nebo ve fitness. 
Při individuální konzultaci se také zaměříme na Vaše problémy s pohybovým aparátem a cíleně se jim budeme věnovat. Bude Vás čekat také několik lekcí oblíbených karibských tanců. 
Tanec totiž neslouží pouze jako nástroj zábavy, ale je to především fyzická činnost, která působí pozitivně na tělo i  duši. Díky tanci lidé cvičí, aniž by si to uvědomovali. Tanec nevyvolává pocit únavy, naopak dodává tělu pozitivní energii a  zvyšuje fyzickou kondici. Mimo jiné působí kladně na rozvoj koordinačních schopností, správného držení těla, tvarování břišního a bedro-stehenního svalstva a v neposlední řadě na rozvoj osobnosti.

 

 

 

 


 

Strava
 
Každý den vás budou čekat proteinová jídla Damedietu.cz . 
Součástí pobytu bude úvodní přednáška o tom, co dieta obnáší, jak si ji lehce připravíte a co obsahuje.
Ukážeme vám, jak si snadno proteinová jídla připravit a jak lze mlsat, aniž by se muselo přibírat. (Pro ty, co chuť na sladké prostě nechce opustit.)  Naše lektorka vám ukáže, jak lze proteinová jídla upravit, ochutit a předvede přípravu nízkokalorických jídel, které mají vynikající chuť a výbornou výživovou hodnotu.
 
 
 
 
 
 
 
Ubytování
 
•Ubytování v apartmánech s kuchyní u pláže v nejluxusnější části Dubaje - Marina
•Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC
 
 
 

 

 

 

Možnost nechat si vytvořit profesionální fotografie na TOP místech v Dubaji (není v ceně)
 
 
 
 
Celková cena: 26990,- Kč
V ceně je započítáno:
 
•Letenka, ubytování, doprava z letiště a zpět.
•1 výlet – Poušť - Safari s programem (další výlety možné sjednat individuálně, nejsou však v ceně)
•Strava: 5x denně proteinová jídla DámeDietu.cz
•Cvičení s lektorkou
•Praktické ukázky jak si doma uvařit chutná nízkokalorická jídla.
•Možnost poradit se před cestou s naším lékařem ohledně proteinové diety.

* Ceny jsou spíše orientační, bude záležet na hlavně cenách letenek.


Pokud vás náš výlet zaujal a chtěli byste si užít  zábavu s partou zajímavých lidí a vyzkoušet si u toho proteinovou dietu a cvičení, vyplntě prosím náš formulář a my vás budeme v blízké době kontaktovat a sdělíme podrobnosti. 

 


Dubaj - kontaktní formulář

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2018 - 2023 © damedietu.cz