Kategorie      
Úvod Hubnoucí pobyt v DubajiVýlet TOP Dubaj za 1 den

Výlet TOP Dubaj za 1 den

Jeden z nejoblíbenějších celodenních výletů při kterém poznáte největší ikony a nejzajíměvější místa Dubaje. Ocitnete se přímo u hotelu  Burj al arab, nejvyšší budovy světa Burj Khalifa, navštívíme nejznámější obchodní dům v Dubaji -Dubaj mall a jeho fotopointy / křídla, plavci, srdcce/. Vyfotíte se u zlatého rámu Dubai frame, který odděluje starou Dubaj od té nové, moderní a potom ochutnáte sladké datle na trhu se zlatem a kořením. Projedeme se lodičkou do části Bur Dubaj, kde ochutnáme místní specialitu a čerstvé fresh džusy  a také navštíme tržiště s levnými suvenýry. K večeru projedeme noční osvětlenou Dubají na známý ostrov Palma , kde se nachází nejdražší hotel světa - Atlantis a úchvatný noční výhled na Marinu a JBR.


Možno dokoupit:
1/ vstupenka Dubai frame / prohlídka trvá cca30-40 minut/. Dubai frame rozděluje starou část Dubaje od nové a je zde fascinující pohled na "Dubaj moderní" a "Dubaj starobylou". Interaktivní prohlídka Vás seznámi s tím, jak Dubaj vznikala, prosklená podlaha v horním patře je pomyslnou třešničkou pro odvážné turisty - ne každý se zde dokáže bezproblému  projít.


2/ vstupenka na Burj Khalifa - budete stát téměř ve špičce největší budovy světa a  uvidíte celou Dubaj jako na dlani. Vyfotíte se u známých Dubajských křídel a projedete se i jedním z nejrychlejších  výtahů na světě / 36 km/ hod/. Tato největší věž světa nese i  stopuz naší vlasti  -- na její stavbě se podílela  Česká firma, která jediná nabídla stavební výtahy, které dokázaly dopravit materiál do takových závratných výšek.


3/ Dubajské akvárium - tisíce ryb, rejnoků, žraloků v jednom z největších akvárií na světě - toto soužití vás bude fascinovat a když budete stát v tunelu, který akvárium protíná, tak si budete myslet, že i vy jste součástí oceánu.
* cena při zakoupení dvou  vstupenek Burj Khalifa + Dubaj aquarium je značně zvýhodněná

Copyright 2018 - 2023 © damedietu.cz