Úvod Jak zhubnout za 1 měsíc

Jak zhubnout za 1 měsíc

Díky správnému poměru bílkovin a sacharidů, které obsahují naše proteinová jídla budete hubnout velmi rychle, aniž byste měli pocit strádání. Budete jíst proteinová jídla, polévky, dezerty, ale i čokoládové tyčinky a kila půjdou přesto dolů! Jak je to možné? Dostatečným příjmem kvalitních bílkovin, které naše jídla obsahují, si nastartujete metabolismus tak, že bude odbourávat především tukovou tkáň.  Tento 30 denní dietní program jen vhodný především pro ty, kteří potřebují redukovat hmotnost cca 4-6 Kg.

 

Jak si sestavit jídla na 1 měsíc (redukce cca 4-6 Kg):


Prvních 10 dní: 1. Fáze – zde se konzumují 5x denně proteinové jídlo dámedietu.cz, nic jiného, krom povolné zeleniny ze seznamu už nejíte. Dodržujeme poměr sladká a slaná jídla 1:1

 

Dalších 20 dní: 2. Fáze – Zde se konzumují už pouze 3 proteinová jídla denně + 2 normální jídla ze seznamu, které vám doporučíme.

 

Po dodržení 30 denního dietního programu dámedietu.cz bude následovat postupný návrat ke klasické stravě, tedy 3 fáze, kdy od nás dostanete seznam povolených jídel a příloh + rady a typy aby nedocházelo k jo-jo efektu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V případě, že potřebujete redukovat 15 a více Kg:


Prvních 15 dní: 1. Fáze – zde se konzumují 5x denně proteinové jídlo dámedietu.cz, nic jiného, krom povolné zeleniny ze seznamu už nejíte. Dodržujeme poměr sladká a slaná jídla 1:1

 

Dalších 30 dní: 2. Fáze – Zde se konzumují už pouze 3 proteinová jídla denně + 2 normální jídla ze seznamu, které vám doporučíme. 2 Fáze musí trvat vždy 2x déle.

 

Dalších 60 dní: 3. Fáze už je specifická v tom, že se postupně do jídelníčku zařazují sacharidy, tak aby nedocházelo k jo-jo efektu. Konzumují se 1-2 proteinová jídla + 2-3 normální jídla. Dostanete od nás seznam povolených jídel a příloh.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro výběr jídel, které vám budou nejvíce vyhovovat doporučujeme nejdříve vyzkoušet naše ochutnávkové balíčky zde.

 

Máte na nás nějaké otázky a potřebujete poradit s výběrem? Napište nám na Facebook

Copyright 2018 - 2020 © damedietu.cz